9.1 C
Szczecin
24 września 2023
Powiat Stargardzki Wiadomości

Stargardzki sztab wyborczy PiS zaprezentował kandydatów

Przy muzyce „Biesiady” z Szadka stargardzki sztab wyborczy PiS zaprezentował swoich kandydatów do parlamentu podczas piątkowego spotkania zorganizowanego w Domu Kultury Kolejarza.

To formalny start kampanii na miesiąc przed wyborami.

Spotkanie zorganizowano z udziałem sympatyków PiS, mieszkańców i samorządowców, którzy mogli poznać nazwiska kandydatów z okręgu nr 41. Na sali nie zabrakło emocji.

– Będziemy chodziły z ulotkami. Po całej naszej gminie chodzimy. Podoba mi się to, co robią, dlatego popieramy. Jestem przekonany całym sercem, że na 100 procent wygramy – mówili sympatycy.

Paweł Piesio Burmistrz Maszewa oczekuje natomiast kontynuacji współpracy. – Przede wszystkim liczymy na to, że będą prowadzone takie same programy rządowe, jak do tej pory, gdzie to my samorządowcy mogliśmy decydować, co chcemy zrealizować, ponieważ my najbardziej znamy swojej potrzeby. Zrobiliśmy dużo fajnej roboty – przyznał Piesio.

Ubiegający się o reelekcję Michał Jach zapewniał z kolei, że piątkowe spotkanie zmobilizowało zarówno kandydatów, jak i sympatyków. – Czuło się, jak widziałem twarze ludzi na sali, gotowych do działania. Człowiek nabiera jeszcze większej wiary w zwycięstwo – powiedział Jach.

Obok Michała Jacha w stargardzkiej konwencji uczestniczyła również Halina Szymańska ubiegająca się o miejsce w Senacie.

Źródło/RadioSzczecin.pl

Related posts

Nieeleganckie zachowanie radnych klubu Bezpartyjni

Admin

Poseł PiS: Tusk nie jeździ po małych miejscowościach, więc zmian nie widzi

AZ

Amazon ma być jeszcze większy

AB

Wystawa „Zabytki toru wodnego Świnoujście – Szczecin” dostępna w Elblągu

AZ

Karpacz’23: polskie instytucje rozwoju są już na poziomie tych z Europy Zachodniej

AZ

Pierwsze pociągi w ramach SKM mogą pojechać już w marcu przyszłego roku 

KM

Zostaw komentarz

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie