18.8 C
Szczecin
29 maja 2024
Powiat Stargardzki Wiadomości

Stargardzki sztab wyborczy PiS zaprezentował kandydatów

Przy muzyce „Biesiady” z Szadka stargardzki sztab wyborczy PiS zaprezentował swoich kandydatów do parlamentu podczas piątkowego spotkania zorganizowanego w Domu Kultury Kolejarza.

To formalny start kampanii na miesiąc przed wyborami.

Spotkanie zorganizowano z udziałem sympatyków PiS, mieszkańców i samorządowców, którzy mogli poznać nazwiska kandydatów z okręgu nr 41. Na sali nie zabrakło emocji.

– Będziemy chodziły z ulotkami. Po całej naszej gminie chodzimy. Podoba mi się to, co robią, dlatego popieramy. Jestem przekonany całym sercem, że na 100 procent wygramy – mówili sympatycy.

Paweł Piesio Burmistrz Maszewa oczekuje natomiast kontynuacji współpracy. – Przede wszystkim liczymy na to, że będą prowadzone takie same programy rządowe, jak do tej pory, gdzie to my samorządowcy mogliśmy decydować, co chcemy zrealizować, ponieważ my najbardziej znamy swojej potrzeby. Zrobiliśmy dużo fajnej roboty – przyznał Piesio.

Ubiegający się o reelekcję Michał Jach zapewniał z kolei, że piątkowe spotkanie zmobilizowało zarówno kandydatów, jak i sympatyków. – Czuło się, jak widziałem twarze ludzi na sali, gotowych do działania. Człowiek nabiera jeszcze większej wiary w zwycięstwo – powiedział Jach.

Obok Michała Jacha w stargardzkiej konwencji uczestniczyła również Halina Szymańska ubiegająca się o miejsce w Senacie.

Źródło/RadioSzczecin.pl

Related posts

Częściowe zaćmienie Słońca widziane w Szczecinie

AZ

Mecz o wszystko siatkarek Chemika Police

AZ

31. w tym roku dostawa LNG dotarła do Terminalu LNG w Świnoujściu

KM

Świnoujście. Nowa droga do Fortu Gerharda i latarni morskiej

AZ

Prokuratura: wnioski o areszt dla czterech zatrzymanych ws. wyłudzeń z PFRON i ZUS

AZ

Policyjna akcja „prędkość” na drogach. Kierowcy – noga z gazu

KM

Zostaw komentarz

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie