21.6 C
Szczecin
29 maja 2024
"Boniek to dobry wybór", opinie po wyborze nowego prezesa PZPN
Editor's Picks Miasto Szczecin Opinie Sport Technology Wiadomości

„Boniek to dobry wybór”, opinie po wyborze nowego prezesa PZPN

O opinie zaraz po wyborze nowego szefa PZPN poprosiliśmy prezesa Pogoni Szczecin Jarosława Mroczka, byłego Portowca Waldemara Jaskulskiego oraz kapitana Floty Świnoujście Marka Niewiadę.

Jarosław Mroczek, prezes Pogoni Szczecin
– To był jedyny właściwy wybór. Jestem dumny i zadowolony, że Pogoń Szczecin jako pierwszy klub podjęła pewne ryzyko i zaczęła głośno mówić, że Zbigniew Boniek jest najlepszym kandydatem na fotel prezesa PZPN. Rozesłaliśmy nawet po klubach specjalny list, w których zachęcaliśmy do oddawania głosów na Pana Bońka Chyba go oprawię w ramkę, bo widnieje na nim data sprzed dwóch tygodni, gdy nikt jeszcze głośno nie odważył się mówić na kogo odda swój głos.

Nie popadajmy jednak w hurraoptymizm. Czas zweryfikuje nasz wybór. Pan Boniek daje nadzieje na zmiany. Zresztą najdobitniej pokazały to wystąpienia poszczególnych kandydatów. Różnice były dramatyczne na niekorzyść pozostałej czwórki, z której wyróżnił się, co zaskakujące, jeszcze tylko pan Kręcina.

Mamy dobre relacje ze Zbigniewem Bońkiem, często rozmawiamy i miejmy nadzieję, że dzięki temu uda się zrobić coś dobrego także dla naszej zachodniopomorskiej piłki.

Waldemar Jaskulski, były zawodnik Pogoni Szczecin
Muszę przyznać, że liczyłem iż prezesem zostanie Roman Kosecki, mój kolega z reprezentacji. Śledziłem jednak cały dzień wydarzenia na zjeździe i doszedłem do wniosku, że jeszcze nie pora na „Kosę”. Dochodziły mnie słuchy, że próbuje jakichś koalicji z panem Potokiem, który przecież jest ze starego układu. To na pewno nie pomogło Romanowi.

Bardzo mnie jednak cieszy wybór Zbigniewa Bońka. To znacząca osobowość w polskiej piłce, człowiek spoza układów. Można mieć pewność, że nikt nie będzie mu się wtrącał do podejmowania decyzji.

Marek Niewiada, kapitan Floty Świnoujście
Koledzy z Floty stawiali na Romana Koseckiego, ale ja od początku liczyłem na pana Zbigniewa Bońka. Był bardzo dobrym piłkarzem, do dziś jest niezwykle szanowany. Z pewnością pomoże odmienić wizerunek związku, który nie był w ostatnich latach najlepszy. Wybranie go na prezesa, uważam za bardzo słuszną decyzję.

Źródło: https://gs24.pl/boniek-to-dobry-wybor-opinie-po-wyborze-nowego-prezesa-pzpn/ar/5492682

Related posts

Prezydent podpisał nowelizację ustawy o OZE dot. gminnych projektów fotowoltaicznych

JK

Pogon Szczecin zachęca do kupna biletów na mecz ze Śląskiem Wrocław

JK

MEiN: W dzień świadomości autyzmu wiele budynków podświetlonych na niebiesko i różowo

AZ

Prezydent Andrzej Duda zatwierdził Strategię Bezpieczeństwa Narodowego

Admin

Poseł PiS: Tusk nie jeździ po małych miejscowościach, więc zmian nie widzi

AZ

Szczecin/ Fundacja Promocja Zdrowia wesprze obywateli Ukrainy

AZ

Zostaw komentarz

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie