21.9 C
Szczecin
5 czerwca 2023
Powiat Koszaliński Praca

Polsko-Ukraińskie Targi Pracy w Gminie Mielno

Targi mają na celu pomoc w usamodzielnieniu się przebywającym w regionie uchodźcom z Ukrainy i w znalezieniu pracy zgodnej z ich kwalifikacjami – przekazała rzeczniczka Urzędu Miejskiego w Mielnie Mirosława Dywik-Koza.

– Na jednym ze stanowisk będziemy udzielać pośrednictwa pracy. Nasi wolontariusze pomogą w znalezieniu ofert pracy, które będą odpowiadać kwalifikacjom i doświadczeniu kandydatów z Ukrainy. Zapewnimy również pomoc tłumaczy w komunikacji z potencjalnymi pracodawcami – wyjaśniła rzeczniczka.

Mirosława Dywik-Koza wskazała, że wydarzenie ma charakter otwarty i bezpłatny: – Na tę chwilę zgłosiło się 15 pracodawców, ale formularz zgłoszeniowy jest wciąż otwarty. Wydarzenie dostępne jest bezpłatnie dla wszystkich zainteresowanych kandydatów. Aby w nim uczestniczyć, nie trzeba się wcześniej rejestrować.

Targi odbędą się 8 kwietnia w godz. 10-13, w namiocie przy ul. Bolesława Chrobrego 45 w Mielnie. Każdy z przedsiębiorców, który wyrazi chęć zaprezentowania się – otrzyma miejsce na swoje stoisko.

Źródło/ Fot. prk24.pl

Related posts

Ogólnopolskie dożynki „Wdzięczni Polskiej Wsi” w Bobolicach

Admin

W Koszalinie ogłoszono wyniki budżetu obywatelskiego na 2022 r.

JJ

Koszalin/ Szpital wojewódzki przywraca porody rodzinne od 1 czerwca

AZ

Poznaliśmy nową wizualizację stadionu miejskiego w Koszalinie

JK

Koszalin/ 77 projektów zgłoszonych do budżetu obywatelskiego 2023

AZ

Nowe laptopy trafiły do dzieci z rodzin pegeerowskich z gminy Świeszyno

JK

Zostaw komentarz

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie