5.4 C
Szczecin
20 kwietnia 2024
Polska/Świat Ważne Wiadomości

Czerwona nota Interpolu za Grzegorzem Borysem

Interpol wystawił „czerwoną notę” za poszukiwanym za zabójstwo 6-letniego syna Grzegorzem Borysem. Zdjęcie poszukiwanego wraz z informacjami o nim pojawiło się na stronie Interpolu.

Na stronie internetowej Interpolu pojawiła się „czerwona nota” za Grzegorzem Borysem. 44-latek urodzony w Gryfinie jest poszukiwany za zabójstwo 6-letniego syna w Gdyni Fikakowie.

Poniedziałek jest dziesiątym dniem poszukiwań za Borysem. Tego dnia osoby przebywające na terenie Trójmiasta i okolic otrzymały kolejny alert RCB: „Uwaga! Policja prowadzi poszukiwania Grzegorza Borysa. Nie utrudniaj działań służb i nie wchodź do lasu na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego”.

W weekend policyjny śmigłowiec krążył nad lasami między Wejherowem a Rekowem Górnym i nad Karwinami. Policja jest przekonana, że Borys nadal ukrywa się w lasach otaczających Trójmiasto.

„Grzegorz Borys zabrał ze sobą rzeczy, które według niego dadzą mu gwarancję przetrwania. W mieszkaniu pozostawił m.in. elektronikę, gotówkę i dokumenty” – poinformowała w sobotę policja.

Podobne Alerty RCB, dotyczące niewchodzenia do Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, są wysyłane od tygodnia codziennie, z uwagi na poszukiwania za Grzegorzem Borysem.

44-letni Grzegorz Borys jest podejrzany o zabójstwo 6-letniego syna. Do zbrodni doszło w piątek, 20 października w bloku przy ul. Górniczej w Gdyni Fikakowie. Poniedziałek jest dziesiątym dniem poszukiwań.

Źródło/PAP

Related posts

Międzyzdroje – najdłuższa flaga w Polsce. Rekord pobity

AZ

Politolog: Kurzawa może nawet walczyć o urząd prezydenta Szczecina

AZ

EKS: samorządy powinny mieć większy wpływ na decyzje o przeznaczeniu funduszy unijnych

AZ

MF: 320 mln zł dodatkowych środków dla 12 województw

AZ

Strażacy wyważyli drzwi, obok leżała kobieta…

Admin

Armatorzy rybołówstwa rekreacyjnego: do 17 września żądamy realizacji porozumienia, jeśli nie rozpoczynamy protest

AZ

Zostaw komentarz

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie