21.9 C
Szczecin
5 czerwca 2023
Powiat Wałecki

Zachodniopomorskie/ Strażacy ugasili pożar tartaku w Tucznie

Dwóch strażaków-ochotników zostało niegroźnie poszkodowanych podczas gaszenia pożaru tartaku w Tucznie (Zachodniopomorskie). Jak przekazał PAP w poniedziałek rzecznik prasowy KW PSP w Szczecinie mł. bryg. Tomasz Kubiak, zakończyły się działania przy gaszeniu pożaru, który wybuchł w niedzielę ok. godz. 13.

Na miejscu pożaru pracowało 29 jednostek ochrony przeciwpożarowej straży pożarnej. Działaniami kierowała jednostka Komendy Powiatowej PSP w Wałczu. W akcji brały udział zastępy z trzech województw: zachodniopomorskiego, wielkopolskiego i lubuskiego.

Dwaj strażacy-ochotnicy zostali poszkodowani podczas akcji, jednak, jak przekazał rzecznik, obrażenia nie były poważne i po oględzinach w szpitalu zostali wypisani.

Duży pożar wybuchł w niedzielę ok. godz. 13 w Tucznie (pow. wałecki, woj. zachodniopomorskie). Objął dwie hale magazynowe wypełnione drewnem.

Źródło/PAP/ Fot. Facebook – OSP Człopa

Related posts

Dodatkowa kasa dla zachodniopomorskich szpitali

AZ

TercetDe Facto zaprasza do posłuchania podczas kwarantanny utwór „It’s easy”

Admin

Wałcz z dofinansowaniem do bezpieczeństwa pieszych

Admin

Wielka nielegalna fabryka papierosów koło Wałcza namierzona przez policję

Admin

Sakramenty w dobie koronawirusa

Admin

Szef MON: nie ma nowoczesnego wojska bez dronów

JK

Zostaw komentarz

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie